Dom > Контактирајте нас

Шангај ДЕР Нев Материал Цо., Лтд

Адреса канцеларије: соба 411, зграда А, бр.1500 Лонгву друмског, Ксухуи округ, Шангај, 200231, Кина.

Фабрика Аддрес: бр. 28, Лиандинг Рд, Хаининг Цити, провинција Зхејианг, Кина

Факс: + 86-21-54361798

Сајт: ввв.дерфлек-сигн.цом

1f4633e7-15c5-4135-a022-ddca9fbdc6bc.jpg

Контакт: Јуди Схи

Тел: + 86-21-54361792

Мобилни: +8613817594987

Вхатсапп / Вецхат: +8613817594987

Скипе: Д ЕРФЛЕКС08

Е-маил: инкуире@дерфлек.цом

Фацебоок: хттпс : //ввв.фацебоок.цом/Схангхаи-ДЕР-Нев-Материал-Цо-Лтд-935628773206226/


Одговорићемо на вашу е-поруку у року од 8 сати!